Greiti pietus išsinešimui

 

Greiti pietūs

Mielieji, turime Jums gerų naujienų, mūsų kavinės, Jums tieks maistą ir toliau neketiname stabdyti veiklos, kaip dalis maitinimo įstaigų, tik sąlyga viena kurią jau žinote visi jog maistą galėsite užsisakyti tik išsinešimui. Todėl su malonumu, Jums ruošime pačius gardžiausius mūsų patiekalus išsinešimui nuo durų iki durų. Saugokit save nesvarbu kiek laiko šis karantinas tęsis. Sveikatos šilumos ir Meilės linki Jums visas mūsų kolektyvas.

Dienos patiekalų pristatymas į Jūsų darbo vietą.
UAB „Geras maistas“ siekia patenkinti visus jūsų poreikius, susijusius su sveika, kokybiška mityba už konkurencingą kainą, padedančią jums planuoti savo išlaidas, laiką. Taupydami brangų pietų pertraukos laiką, atvežame maistą į jūsų pasirinktą vietą. Jus turite sudaryti sutartį su mūsų įmonė (nevienkartinėms pristatymams) ir tadda jums reikia tik išsirinkti iš gausybės mūsų siūlomų patiekalų ir paskambinti arba parašyti elektronini laišką į mūsų paštą. Valgį pristatysime sutartu laiku į sutartą vietą, supakuotą Duniform ar kituose pakuotėse, kurios garantuoja:
• Šilumą. Dėl sandarumo maistas ilgiau išlieka šiltas.
• Higieną. Būsite užtikrintas, kad maisto transportavimo metu maistas nekontaktavo su jokiais pašaliniais faktoriais ir yra higieniškai pateiktas.
• Tvarką. Patiekalo dalys tarpusavyje nesusimaišys, nes indeliai turi skyrius, kurie atskirai užsilydomi. Indelį paprasta atidaryti rankomis.
• Malonų kvapą. Patiekalo dalys tarpusavyje neprisigeria kvapo. Transportuojamas maistas taip pat neskleidžia kvapo, dėl sandariai uždaryto indelio.
• Galimybę pasišildyti maistą. Indeliai pritaikyti šildyti mikrobangų ir kitose krosnelėse. Jeigu neturite galimybės papietauti iškart, kai jums atvežamas maistas, tai jūs galite paprasčiausiai pasišildyti savo patiekalą ir nepatirti jokių nepatogumų dėl įtemptos savo dienotvarkės.
Garantuodami savo klientui šiltą maistą, mes, 85 C patiekalą, supakuotą Duniform ar kituose pakuotėse, dedame į termo-dėžes ir tik tada vežame jums.
Dienos pietų pristatymas – nemokamas.
Meniu nuolat keičiame ir papildome naujais patiekalais. Mes jums tiekiame tik kokybišką, tik šviežią ir tik skanų maistą.

2014 ©. Visos teisės yra saugomos. Svetainės „gerasmaistas.lt“ kūrybinė grupė. 2014 m. Visos interneto svetainės „gerasmaistas.lt“ autorinės teisės priklauso šios interneto svetainės „gerasmaistas.lt“ kūrybinei grupei. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir/ar grafinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės kūrybinės grupės išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „gerasmaistas.lt“ (www.gerasmaistas.lt) kaip tokios informacijos šaltinį, nebent susitarta kitaip.